تکامبل > کاور مبل در اصفهان > کاور صندلی در اصفهان
هزینه ی کاور صندلی در اصفهان | دوخت کاور در اصفهان تکامبل

کاور صندلی در اصفهان

تنها با یک تماس می توانید ثبت سفارش و خرید کاور صندلی در اصفهان را انجام دهید. 
کاور صندلی در اصفهان | دوخت کاور در اصفهان تکامبل

کاور صندلی چیست؟

با استفاده از کاور صندلی پذیرایی هم می توانید صندلی های جدید خود را نو و تمیز نگه دارید و هم می توانید صندلی های را قدیمی را شکلی جدید و شیک بدهید و در هزینه ها صرفه جویی کنید. یکی از روش هایی که برای حفاظت از مبلمان خانه بهره گیری میشود دوخت کاور صندلی هست که روی صندلی ها کشیده می‌شود و کاور صندلی وظیفه محافظت از پارچه، چوب و چرم روی صندلی را دارد. گرچه جدیدا برخی از صندلی های راحتی از رویه های زیپ دار برخوردار میباشند که به راحتی از فوم ابری جدا می‌شوند و قابلیت شستشو دارند ولی این موضوع را هم باید در نظر داشت که با هر زمان شستشو تا حد زیادی از رنگ و کیفیت روکش صندلی کاسته می‌شود. امروزه دوخت یک دست پیراهن صندلی در اصفهان یا کاور صندلی در اصفهان به نکات مختلفی بستگی دارد در دوخت کاور صندلی می توان از جنس پارچه و یا ژلاتین بهره گیری کرد. زمانی که سخن از کاور صندلی پذیرایی و یا پیراهن صندلی پذیرایی سخن به میان می آید شاید ذهن شما به سمت پارچه های قدیمی و یا ملحفه های برود که روی اثاثیه منزل کشیده می شود که ظاهر منزلتان را تغییر می دهد و شما نمی توانید از زیبایی وسایل منزلتان لذت ببرید، اما توجه داشته باشید که شما می توانید با تهیه کاور صندلی پذیرایی خود که مناسب و به صورت اختصاصی برای صندلی پذیرایی شما آماده شده باشد می تواند هم ظاهر زیبای به منزل شما ببخشد و هم باعث افزایش طول عمر صندلیتان نیز بشود.


کاور صندلی در اصفهان | دوخت کاور مبلمان تکامبل اصفهان

چرا از کاور صندلی استفاده کنیم؟

شما زمانی که وارد منزل می شوید بعد از رنگ آمیزی و دکوراسیون منزل نوع صندلی و کاور صندلی توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. هرچه کاور بکار رفته در صندلی زیباتر باشد به طبع صندلی خا نیز شکیل تر خواهد شد.کثیف شدن ، دوده گرفتن ، ریخته شدن مواد غذایی و… روی صندلی پذیرایی یکی از دغدغه های خانم ها می باشد. کاور صندلی پذیرایی باعث ماندگاری هر چه بیشتر صندلی خواهد شد.در بعضی مواقع ممکن است صندلی پذیرایی در اثر استفاده مکرر دچار آسیب شده باشد و یا مدل صندلی قدیمی شده باشد در این نوع موارد استفاده از یک کاور مناسب تمامی این معایب را خواهد پوشاند و باعث صرفه جویی در هزینه خواهد شد.


دوخت انواع کاور صندلی در اصفهان

کاور صندلی پارچه ای و کاور صندلی ژلاتینی

شما می توانید از پارچه های طرح دار که با کیفیت و مرغوب هستند برای کاور صندلی خود استفاده کنید. اگر از پارچه ای مرغوب و زیبا استفاده کنید و کاور به دقت و اندازه صندلی پذیرایی شما دوخته شود باعث زیباتر شدن صندلی خواهد شد. پارچه های کاور معمولا از نوعی پلی استر یا تلفیقی از پلی استر و نخ یا ساتن می باشد. باید جنس کاور صندلی پذیرایی به گونه ای باشد که بعد از شستشو سریع خشک شود و نیاز به اتو نداشته باشد و مقاوم باشد. شما همچنین می توانید از کاور ژلاتینی و نیز که از جنس پلیمر pvc نیز هستند استفاده نمایید، شما می توانید با مشورت با تیم ما در زمینه ی دوخت و سفارش دوخت کاور صندلی بهترین تصمیم را بگیرید که کاور پارچه ای صندلی سفارش دهید و یا کاور ژلاتینی صندلی.

کاور صندلی پارچه ای | تولید و پخش کاور صندلی در اصفهان تکامبل

کاور صندلی پذیرایی پارچه ای در اصفهان

در صورتی که شما می خواهید برای روکش صندلی خود از کاور صندلی پارچه ای استفاده کنید بهتر است نکات زیر را در نظر داشته باشید:
- پارچه ای که برای کاور صندلی خود در نظر میگیرید باید مقاوم باشد به این معنا که در صورتی که نیاز به شستشو به وجود آمد پارچه کاور صندلی شما ظاهر خود و رنگ آمیزی خود را از دست ندهد.
- پارچه ای انتخاب کنید که بعد از شستشو نیازی به اتو کشی نداشته باشد، زیرا زمانی که شما بخواهید پارچه ی کاور صندلی پذیرایی خود را اتو بکشید مدت زمان زیادی را از دست خواهید داد.

زیباترین کاور صندلی | کاور صندلی اصفهان تکامبل

قیمت دوخت کاور صندلی در اصفهان | دوخت ماور صندلی در اصفهان تکامبل

کاور صندلی پذیرایی ژلاتینی در اصفهان

در صورتی که شما می خواهید برای روکش صندلی خود از کاور صندلی ژلاتینی استفاده کنید بهتر است نکات زیر را در نظر داشته باشید:
- از بهترین نوع طلق برای دوخت کاور صندلی پذیرایی استفاده کنید که پس گذشت چند ماه تغییر رنگ صورت نگیرد و رنگ کاور ژلاتینی صندلی پذیرایی به زردی نرود.
- ضخامت طلق استفاده شده برای دوخت کاور صندلی پذیرایی به گونه ای باشد که احتمال ایجاد پارگی در آن کمتر باشد و از صندلی به خوبی محافظت کند.


نکات مهم در زمینه کاور صندلی پذیرایی

- هزینه ای که می خواهید برای سفارش کاور صندلی در اصفهان در نظر بگیرید را حتما مد نظر داشته باشید.
- مطابق با صندلی خود کاور صندلی پذیرایی را سفارش دهید منظور این می باشد که زمانی که قصد سفارش روکش صندلی در اصفهان را دارید از سفارش گیرنده بخواهید الگو دوخت کاور صندلی را مخصوص صندلی شما آماده کند. (تیم ما همواره به فکر شما می باشند و دوخت کاور صندلی در اصفهان را برای شما به صورت اختصاصی انجام می دهند)
- دوخت ظریف و با دقت برای کاور صندلی پذیرایی بسیار مهم می باشد زیرا در صورتی که کاور صندلی پذیرایی شما به خوبی و با دقت آماده نشود زیبایی ظاهری نخواهد داشت و ظاهر خوبی برای پذیرایی شما به وجود نخواهد داشت.
* تیم متخصص و حرفه ای ما با سال ها تجربه، همراه شما خواهند بود تا با در نظر گرفتن موارد بالا بهترین و زیباترین کاور صندلی در اصفهان را به شما ارائه دهند چرا که شما لایق بهترین ها هستید.*


تزئین کاور صندلی در اصفهان | دوخت کاور مبلمان تکامبل

تزئین کاور صندلی پذیرایی

ممکن است زمانی که شما به فکر سفارش کاور صندلی بیفتید این نکته به ذهنتان برسد که صندلی شما زیبایی خود را از دست خواهد داد بدین منظور تزئین کاور صندلی پذیرایی نقش بسیار مهمی در زیبایی منزل شما ایفا می کند. تیم متخصص و حرفه ای ما در زمینه دوخت انواع کاور مبلمان و کاور صندلی در اصفهان برای تزئین از انواع تور های رنگی و یا پارچه های ساتنی که با رنگ کاور هم خوانی داشته باشد استفاده می کنند و زمانی که شما برای سفارش کاور صندلی در اصفهان می روید در صورتی که بخواهید کاور صندلی شما تزئین داشته باشد چند رنگ مورد علاقه شما که همخوانی با پارچه ای که برای کاور انتخاب کرده اید را از شما سوال خواهند کرد و بعد تکه پارچه یا تور با همان رنگ را به شکل پاپیون دور صندلی آماده می کنند

مقالات دیگر