تکامبل > کاور مبل در اصفهان > کاور مبل پارچه ای در اصفهان
سفارش کاور مبل در اصفهان | دوخت کاور مبل در اصفهان تکامبل

دوخت کاور مبل پارچه ای در اصفهان

تنها با یک تماس می توانید ثبت سفارش و خرید کاور مبل در اصفهان را انجام دهید. 

کاور مبل در اصفهان | تکامبل

کاور مبل پارچه ای چیست؟

دوخت کاور مبل پارچه ای در اصفهان

مبلمان به عنوان یکی از کاربردی‌ترین و اساسی ترین لوازم و وسایل موجود در هر خانه می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در شکل ظاهری فضای داخلی منزل شما داشته باشد؛ بنابراین روکش و پارچه ای که برای رویه مبلمان در نظر می‌گیرید علاوه بر زیبایی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بعد از استفاده طولانی مدت شکل ظاهری خود را از دست ندهد و بتواند مانند روز اول در دکوراسیون منزل شما بدرخشد. پیراهن مبل پارچه ای یا کاور مبل پارچه ای یکی از گزینه‌هایی است که با استفاده از آنها می‌توانید تا حد زیادی مبلمان تان را بهتر نگهداری کنید. هنگامی که از کاور مبل و به خصوص کاور مبل پارچه ای سخن به میان می آید به صوررت نا خودآگاه فکر و ذهن ما به سمت کاور مبلی با پارچه های ساده و کم ارزش ملحفه ای می رود که یا خودتان به صورت اختصاصی پارچه رو مبلی تهیه کنید و رو ی مبلمان منزلتان بکشید و یا اینکه از پارچه های موجود در منزلتان برای کاور مبلتان استفاده کنید. شما می‌توانید برای سرویس مبلمان خود پیراهن مبلی با پارچه های طرح دار، با کیفیت و شکل که به لحاظ طرح و رنگ با محیط خانه شما هماهنگی دارند بهره گیری نمایید. شما می توانید با انتخاب پارچه ای با جنس مرغوب و زیبا برای این منظور بهره گیری کنید و پیراهن یا کاور مبل شما با دقت و به اندازه مبل دوخته شود شما می‌توانید از آن حتی با وجود داشتن مهمان نیز بهره گیری کنید. تنوع نوع و جنس پارچه ها بسیار عمده هست ولی باید دقت داشته باشید که هر پارچه ای مناسب هر چیزی نیست. شما می توانید برای خرید و یا سفارش کاور مبل پارچه ای با تیم ما هماهنگ شوید تا تیم متخصص و حرفه ای ما در زمینه ی دوخت انواع کاور در اصفهان بهترین پیشنهاد ها را به شما در زمینه ی کاور مبل ارائه دهند.


کاور مبل پارچه ای در اصفهان | دوخت کاور مبل اصفهان تکامل

نکات مهم برای سفارش کاور پارچه ای مبلمان

- پارچه‌ مستحکمی (نوع پلی استر یا تلفیقی از پلی استر و نخ با درصد مشخص یا ترمه) برای کاور مبل انتخاب کنید که در برابر شستشو، مقاوم باشد.
- در انتخاب طرح و رنگ پیراهن مبل نهایت دقت را داشته باشید تا با دکوراسیون شما هماهنگ باشد.
- مدلی را انتخاب کنید که به‌ راحتی بتوانید آن را به تن مبل کنید. همچنین در هنگام خارج ساختن آن به منظور شستشو با مشکل رو به‌ رو نشوید.
- کاور پارچه‌ ای مقاومت بالایی دارد و به‌ راحتی می‌ توانید آن‌ ها را هر چندبار که بخواهید، شستشو کنید.
- بهتر است کاور پارچه ای مبل کاورهای زیپ‌ دار باشد تا شما بتوانید در مواقع ضروری آنه ها را به راحتی خارج کنید.

چرا از کاور مبل پارچه ای استفاده کنیم؟

باتوجه به اینکه در چند سال اخیر مبلمان منزل به یکی از کالاهای اساسی تبدیل شده است و استفاده از آن به صورت مدام می باشد و و افرایش قیمت مبلمان، بهترین راه برای استفاده بدون دغدغه از مبلمان، به کار گیری از کاور مبل پارچه ای باشد.دلایل قانع کننده ی دیگر برای استفاده از پیراهن مبل پارچه ای ،کاور مبل پارچه ای یا روکش مبل پارچه ای هزینه های سنگین تعمیرات و خرید مبلمان می باشد که ضرورت استفاده از پیراهن مبل و کاور مبل را دو چندان می کند. حتی در صورتی که هزینه خرید مبلمان جدید برای شما مطرح نباشد باز هم شما به پیراهن مبل پارچه ای یا کاور مبل پارچه ای نیاز دارید چرا که شما می توانید با استفاده از یک کاور پارچه ای در تمیزی و مبلمان خود قدم بردارید. با توجه به اینکه جنس برخی از مبلمان منزل قابل شستشو نمی باشد و به راحتی لکه های که روی پارچه مبلمان ایجاد می شوند پاک نمی شود شما با سفارش و یا خرید کاور مبل پارچه ای می توانید از ایجاد این گونه لک ها جلوگیری کنید. نکته قابل توجه در استفاده کاور مبل پارچه ای که تیم ما آن را در نظر میگیریند این می باشد که در اندازه گیری و دوخت کاور مبلمانتان اندازه گیری ها دقیق باشد که کاور مبلمان شما مناسب مبلمانتان باشد و پس از نشستن روی مبلمان ظاهر مبلتان را آراسته نگه دارد.


قیمت کاور مبل در اصفهان | دوخت کاور مبل در اصفهان تکامبل

آیا قیمت پیراهن مبل آماده پارچه ای با قیمت دوخت کاور پارچه ای مبل فرق داره؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که زمانی که شما اقدام به خرید کاور پارچه ای مبلمان می کنید بهتر است که شما خودت اقدام به دوخت کاور پارچه ای مبلمان کنید تا از کاور مبل آماده پارچه ای استفاده کنید حتی اگر هزینه ی بیشتری پرداخت کنید، چرا که هر مبلی شکل و اندازه متفاوتی دارد و معمولاً کاور مبل آماده دقیقاً اندازه مبلمان نیست. اندازه نبودن کاور مبل، باعث میشه که کاور مبل زیاد جابجا شود و طول عمر آن کوتاه باشد. با توجه به اینکه طراحان ما برای قالب گیری از مبلمان شما دقت بالایی را به کار میگیرند و همچنین تحویل و نصب کاور مبلمانتون هم توسط همکاران ما انجام میشود، قیمت کاور مبل پارچه ای با قیمت پیراهن مبل آماده پارچه ای کمی فرق دارد.


به طور کلی زمانی که شما تصمیم به خرید کاور مبل پارچه ای در اصفهان میگیرید باید به نکات زیر توجه داشته باشید.
جنس کاور مبلمان
: تیم متخصص و حرفه ای ما از بهترین جنس کاور پارچه ای و بهترین ضخامت برای دوخت کاور مبلمان شما استفاده می کنند.
اندازه گیری دقیق کاور پارچه ای مبلمان: در صورتی که تشک ‌های مبلمان شما جدا می شوند، تشک ها جدا کاور شوند، تیم ما با اندازه گیری دقیق و حساسیت بالا برای دوخت کاور مبلمان شما اقدام می کنند.
دوخت ظریف: با توجه به اینکه که کاور مبلمان سال ها برای شما باقی می ماند تیم ما ظرافت خاصی را برای دوخت کاور پارچه ای مبلمان به کار میگیرند تا شما از کاور مبلمانتان لذت ببرید.
قیمت مناسب کاور پارچه ای مبلمان
: در صورتی که شما می خواهید قیمت مناسبی برای دوخت کاور پارچه ای مبلمان خود پرداخت کنید با تیم ما هماهنگ شوید و پس از بررسی قیمت ها سفارش خود را ثبت نمایید.

مقالات دیگر