تکامبل > کاور مبل در اصفهان > کاور مبل طلقی در اصفهان
خرید کاور مبل طلقی در اصفهان | دوخت کاور مبل تکامبل اصفهان

سفارش کاور مبل طلقی در اصفهان

تنها با یک تماس می توانید ثبت سفارش و خرید کاور مبل در اصفهان را انجام دهید. 

سفارش کاور مبل طلقی در اصفهان | دوخت کاور مبل تکامبل اصفهان

دوخت کاور مبل طلقی در اصفهان

کاور مبل طلقی

با توجه به گسترش صنعت چوب ومبلمان وتولید مدلهای متنوع وطراحی های هنرمندانه و زیبا، کمتر کسی پس از جستجو و انتخاب سرویس مبلمان درفکر نگهداری و محافظت از آن نیست . زیرا مبلمان بخش قابل توجهی از زیبایی منزل شما راشامل می گردد و با توجه به افزایش قیمت ها شاید بهترین راه حل سفارش کاور مبل و یا خرید کاور مبلمان باشد. با توجه به اینکه خانم ها برای زیبایی منزل خود اهمیت خاصی قائل می باشند، استفاده از کاور مبل طلقی شاید بهترین راه برای حفظ و نگهداری مبلمان منزل شما باشد.
کاور مبل طلقی چیست ؟
کاور مبل طلقی همانگونه که از اسمش پیداست کاور مبل از جنس طلق می باشد که جنس آن از طلق های نرم و شفاف یا به اصطلاح شیشه ای هستند که شما با استفاده از پیراهن مبل طلقی و یا کاورمبل طلقی ضمن داشتن تمیزی و محافظت از مبل، نمای زیبای مبلمانتان را هم دارید و نه تنها با کشیدن کاور مبل طلقی از زیبایی آن کاسته نمی شود بلکه دو چندان نیزمی گردد و با توجه به اینکه که تعمیرات و تعویض پارچه های رومبلی به اصطلاح رویه کوبی هزینه های بالایی دارد و پس از انجام تعمیر مبلمان مجددا در مدت زمان کوتاهی دوباره مبلمان به وضعیت قبل دچار می شود شما می توانید با سفارش کاور مبل طلقی تاثیر به سزایی در روند طول عمر مبل داشته باشید.


جنس کاور مبل طلقی | گروه تعمیر و کاور مبلمان تکامل اصفهان

جنس کاور مبل طلقی چیست؟

انواع طلق های استفاده شده در دوخت کاور مبل طلقی:
- طلق صفر۱۲ خیلی ظریف و نازک هست و معمولاً برای رومیزی و روکش لوازم برقی استفاده می شود.
- طلق صفر ۱۵ متوسط بین صفر۲۰ و صفر۱۲ هست.
- طلق صفر ۲۰ مناسب ترین طلق برای روکش مبل هست.
- طلق صفر۲۵ طلقی هست که بنا به در خواست مشتری و معمولاً برای مبل های اداری و راحتی استفاده می شود.
از نظر جنس و کیفیت طلقی که ما استفاده می کنیم، بهترین نوع مرغوب در بازار هست که تغییر رنگ نمی دهد و شفاف و بیرنگ است. یعنی نه به رنگ زرد و نه رنگ آبی تغییر نخواهد کرد.این طلق بدون صدای مزاحم خش خش بوده و کاملاً نرم است، عرق نمی کند و در برابر ضربه و گرد و خاک از کثیف شدن مبل جلوگیری می کند.

مزیت های کاور مبل طلقی:

کاور مبل طلقی چون شفاف می باشد طرح و ظاهر مبلمان شما به خوبی مشخص می باشد و کاور مبل طلقی به عنوان لایه‎ی محافظتی بر روی قطعات مختلف مبلمان قرار می‌گیرد و از آن‌ها محافظت می‌کند.
- به توجه به اینکه طلق استفاده شده در دوخت کاور مبلمان از بهترین نوع طلق می باشد از لبه‌ها و پایه‌های چوبی مبل همیشه در معرض خط و خش قرار دارند محافظ می کند.
- کاور طلقی مبل هیچ گونه ماده‌ای را از خود عبور نمی‌کند و در صورت کثیفی شما می‌توانید فقط با کمک دستمال نمدار سطح آن را تمیز کنید.
- روکش‌های ژله‌ای از نفوذ هر گونه گردوغبار و مایعات به سطح مبل جلوگیری می‌کنند و شما دیگر نباید نگران ریختن آب، قهوه، چای یا هر گونه غذا و چربی روی آن باشید.
- روکش‌های ژله‌ای دارای وزن بسیار کمی هستند و اگر بخواهید آن‌ها را از روی مبل بردارید، دچار مشکلی نخواهید شد و به علاوه جای زیادی هم نمی‌گیرند. فرض کنید یک میهمانی دارید و دوست ندارید برای میهمانی روکش‌های طلقی روی مبلمان منزل شما باشند. لازم نیست نگران چیزی باشید؛ زیرا می‌توانید به آسانی این روکش‌های طلقی را از روی مبل خود بردارید و سپس آن را تا زده و در کمد یا کشویی در خانه قرار دهید.


معایب روکش مبل طلقی | گروه تعمیر و کاور مبلمان تکامل اصفهان

معایب روکش مبل طلقی

- تعرق در گرما و حتی سرما یکی دیگر از ایراداتی است که برای این نوع کاور وارد شده است. البته در این مورد نیز جنس و کیفیت پلاستیک تاثیرگذار است.
-در صورتی که برای دوخت کاور مبلمان شما از طلق های بی کیفیت استفاده شود پس از گذشت چند ماه رنگ کاور مبلمان شما به زردی خواهد رفت.
- در صورتی که از طلق با کیفیتی نامناسب و ضخامت کم استفاده کنید احتمال پارگی یکی از معایب روکش مبل ژله ای است که هر لحظه ممکن است برای آن اتفاق بیفتند.
- کاور مبل طلقی چون از جنس طلق است زیاد راحت نمی باشد و برخی از افراد حس خوبی به نشستن روی مبلمان با کاور طلقی نداشته باشند


قیمت کاور مبل طلقی

عوامل متعددی در قیمت کاور مبل طلقی تاثیر گذار می باشد که همین عوامل می تواند قیمت کاور مبلمان را تا اندازه ای افزایش و یا کاهش دهد:
- جنس طلق استفاده شده در دوخت کاور مبل طلقی: یکی از عوامل موثر در قیمت کاور مبلمان با استفاده از طلق جنس طلق می باشد به شما پیشنهاد می کنم با تیم ما هماهنگ شوید تا به شما بهترین جنس طلق را برای دوخت کاور معرف کنند.
-اندازه بودن و ظرافت در دوخت کاور طلقی مبل: ظرافت دوخت و اندازه بودن کاور مبلمان یکی از نکات بسیار مهم می باشد در صورتی که اندازه کاور مبل شما اندازه نداشته باشد و یا ظرافت دوخت نداشته باشد چه بسا که شما از استفاده ان منصرف شوید و دو مرتبه سفارش کاور مبل دهید و متحمل هزینه ی اضافی شوید

قیمت کاور مبل طلقی در اصفهان | گروه تعمیر و کاور مبلمان تکامل اصفهان

آیا قیمت پیراهن مبل آماده طلقی با قیمت دوخت کاور طلقی مبل فرق داره؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که زمانی که شما اقدام به خرید کاور طلقی مبلمان می کنید بهتر است که شما خودت اقدام به دوخت کاور طلقی مبلمان کنید تا از کاور مبل آماده طلقی استفاده کنید حتی اگر هزینه ی بیشتری پرداخت کنید، چرا که هر مبلی شکل و اندازه متفاوتی دارد و معمولاً کاور مبل آماده دقیقاً اندازه مبلمان نیست. اندازه نبودن کاور مبل، باعث میشه که کاور مبل زیاد جابجا شود و طول عمر آن کوتاه باشد. با توجه به اینکه طراحان ما برای قالب گیری از مبلمان شما دقت بالایی را به کار میگیرند و همچنین تحویل و نصب کاور مبلمانتون هم توسط همکاران ما انجام میشود، قیمت کاور مبل طلقی با قیمت پیراهن مبل آماده طلقی کمی فرق دارد.


به طور کلی زمانی که شما تصمیم به خرید کاور مبل طلقی در اصفهان میگیرید باید به نکات زیر توجه داشته باشید.
جنس کاور مبلمان: تیم متخصص و حرفه ای ما از بهترین جنس کاور طلقی و بهترین ضخامت برای دوخت کاور مبلمان شما استفاده می کنند.
- اندازه گیری دقیق کاور طلقی مبلمان: در صورتی که تشک ‌های مبلمان شما جدا می شوند، تشک ها جدا کاور شوند، تیم ما با اندازه گیری دقیق و حساسیت بالا برای دوخت کاور مبلمان شما اقدام می کنند.
دوخت ظریف: با توجه به اینکه که کاور مبلمان سال ها برای شما باقی می ماند تیم ما ظرافت خاصی را برای دوخت کاور طلقی مبلمان به کار میگیرند تا شما از کاور مبلمانتان لذت ببرید.
قیمت مناسب کاور طلقی مبلمان: در صورتی که شما می خواهید قیمت مناسبی برای دوخت کاور طلقی مبلمان خود پرداخت کنید با تیم ما هماهنگ شوید و پس از بررسی قیمت ها سفارش خود را ثبت نمایید.

مقالات دیگر

فروشگاه انواع سیم و کابل شاهین محصولات مختلفی دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. اولین دسته به فروش انواع کابل مفتول کولری اختصاص یافته است. شما می توانید انواع کابل کیسه ای را در این سایت پیدا کنید. به راحتی می توانید وضعیت فروش انواع کابل تلفنی / مخابراتی زوجی J-Y(ST)Y را در این سامانه بررسی نمایید. در بخش دیگری از سایت، شاهد فروش انواع کابل هوشمند (KNX) خواهید بود. در سامانه مذکور فروش انواع کابل نسوز (هالوژن فری) HFFR نیز رخ می دهد. حتی می توان برای فروش انواع سیم مفتول ارت نیز به آنجا مراجعه نمود. در منویی دیگر می توان فروش انواع سیم نایلونی (بند تخت - NYZ) را به راحتی دید.
بدون وقفه فروش سیم و کابل در لاله زار برقرار است. پاسخ سیم افشان بهتر است یا مفتولی را در آنجا پیدا خواهید کرد. همچنان در حال فروش سیم برق ساختمانی در تهران می باشند. این واقعه در شهر دیگری هم هست و شاهد فروش سیم برق ساختمانی در اصفهان می باشیم. با معرفی ۲ نمونه از بهترین سیم برق ساختمانی {۲۰۲۴-۱۴۰۲} در خدمت شما عزیزان هستیم. لازم است تا به سراغ موضوع فروش کابل نسوز (هالوژن فری) در لاله زار نیز برویم. اینکه بفهمیم وضعیت فروش کابل نسوز (هالوژن فری) HFFR در اصفهان به چه ترتیب است، به نظر مهم می رسد. ما فروش کابل هوشمند (KNX) در اصفهان هم داریم. بیایید فروش کابل مفتول کولری در اصفهان را هم بررسی کنیم. نباید از فروش کابل مخابراتی (تلفنی) زوجی j-y(st)y در اصفهان غافل شد. خیلی ها می خواهند بدانند بهترین کابل کواکسیال ماهواره کدام است. با این حال بهتر است پیگیر فروش کابل کواکسیال در اصفهان باشیم. در کنار آن به فروش کابل کواکسیال در شیراز نیز نگاهی بیندازیم. از مباحث حائز اهمیت دیگر فروش سیم برق موتور کولر آبی و کولر گازی را باید نام برد. پیگیر فروش کابل آنتن تلویزیون هم هستیم. موضوع کابل برق صنعتی بسیار مهم محسوب می شود. احتمالا به سیم برق پمپ آب | کابل برق پمپ آب آب هم احتیاج خواهد شد. فروش سیم تلویزیون را از کجا پیگیر باشیم. باید دید فروش سیم افشان (NYMHY) در اصفهان به چه صورت است. حواسمان باید به فروش سیم افشان (NYMHY) در شیراز نیز باشد. احتمالا نیاز باشد فروش سیم و کابل صنعتی در اصفهان را هم بررسی کنیم. در زمان مناسب به فروش سیم و کابل صنعتی در شیراز هم خواهیم پرداخت. بگذارید فروش سیم و کابل صنعتی در تبریز را هم آغاز کنیم.