تکامبل > ساخت مبل در اصفهان
ساخت مبلمان در اصفهان | تعمیر و دوخت کاور مبلمان تکامبل اصفهان

ساخت مبل اصفهان

تنها با یک تماس می توانید ثبت سفارش و ساخت مبل در اصفهان را انجام دهید.
ساخت مبلمان در اصفهان | تعمیر و دوخت کاور مبلمان تکامبل اصفهان

کلیاتی در مورد ساخت مبل در اصفهان

ساخت مبل در اصفهان؛ تجربه، ابتکار، خلاقیت

عموما در بازار مبلمان اصفهان، مبل‌ها براساس ساختمان شان به چند دسته تقسیم می گردند؛ مبل‌های استیل یا سلطنتی، مبلمان نیم‌استیل که هم راحتی به حساب می آید و هم چوب استیل در آن به‌کار رفته است و مبل‌های تمام راحتی که طرفداران خاص خود را دارد. البته فراموش نکنید که مبل راحتی خودش به چند دسته تقسیم می‌شود که معروف‌ترین آن‌ها «ال»، «ال‌یو»، «شانو» و… می باشد. معمولا مبل‌ها زمانی مقاوم خواهند بود که در ساخت اسکلت‌شان از متریال با استکام بالا بهره برده شده باشد. خالی از لطف نیست مطلع باشید جنس چوبی که در مبل استیل اصفهان به‌کار رفته است با مبل راحتی متفاوت است. اگر قصد خرید یا سفارش برای ساخت مبل استیل در اصفهان را دارید، سنگین بودن این نوع مبل نشانه مرغوبیت آن نخواهد بود. توجه فرمایید که مبل باید سبک بوده و نتیجتا به راحتی قابل حمل و نقل باشد. انتخاب مبل در اصفهان به قصد خرید، مزیت ها و دردسر های خاص خود را دارد.

ساخت مبل در اصفهان - ساخت مبل اصفهان - ساخت مبل راحتی در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامبل اصفهان

ساخت مبل در اصفهان - ساخت مبل اصفهان - ساخت مبل استیل در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامبل اصفهان

شما عزیزان می توانید از گزینه سفارش برای ساخت مبل اصفهان بهره ببرید. مهم‌ترین مزیت سفارش برای ساخت مبل در اصفهان این است که شما می‎توانید مبلمانی کاملا متناسب با نیاز خود را دریافت نمایید. به هنگام سفارش ساخت مبل در اصفهان، تیم تکامبل به شما کمک می‌کند تا نهایتا مبل تان را متناسب با فضای خانه‌ی خود سفارش دهید و از نتیجه ی کار رضایت کامل کسب کنید. حتی ما به عنوان یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان مبلمان در اصفهان کارشناسانی را در حوزه طراحی داخلی به کار گرفته ایم که می‌توانند به شما در طراحی ایده آل فضای خانه مشاوره های مفیدی دهند. به این ترتیب شما با صرف هزینه‌های بسیار کمتر نسبت به خرید از خرده‌ فروشان مبل در اصفهان، محصولی با کیفیت و امنیت بالاتر دریافت می نمایید. مسلما سفارش برای ساخت مبلمان در اصفهان می تواند شما را به جان بخشیدن آنچه در ذهن دارید استمداد و یاری دهد و فضای خانه تان را همراستا گرداند با خواسته های قلب و ذهن تان.


توجه داشته باشید زمانی که روی مبل استیل در اصفهان می‌نشینید نباید صدای جیرجیر داشته باشد یا روی سطح صاف، لق بزند. یکی دیگر از را‌ه‌های شناخت یک مبل استیل مناسب این است که رنگ به‌کار رفته در آن صاف باشد و روی مبل لکه مشاهده نکنید. به همین‌ دلیل روی سطوح آن دست بکشید تا از صاف و یکنواخت بودن رنگ به‌کار رفته در آن اطمینان حاصل کنید. مبل‌های نیمه‌استیل نوع دیگری از مبلمان است که در آن چوب و پارچه کمتری به کار رفته شده و به همین علت قیمت آن کمتر از مبلمان استیل می باشند.
البته قیمت مبلمان در اصفهان با توجه به جنس چوب و پارچه‌ای که در آن به‌کار رفته است متغیر می باشد و نوسان دارد؛ به‌طور مثال مبلمانی که در ساخت آن از چوب راش استفاده شده گرانتر خواهد بود، اما سازندگان مبل در اصفهان معمولا برای مبل‌های راحتی از نوعی خاص از چوب به نام چوب سفید بهره می برند. این همان چوب کاج است. چوب گردو نوعی چوب خوب محسوب می شود و منبت خوش نقش را به خوبی می‌شود روی این چوب بروز داد، اما برخی از چوب‌ها می باشند که حین منبت‌کاری دچار شکستگی یا پیچ و تاب زیادی می گردند. توجه فرمایید که چوب سفید به‌ کار رفته در مبلمان استیل اصلا مناسب نیست.

ساخت مبل در اصفهان - ساخت مبل اصفهان - ساخت مبل سلطنتی در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامبل اصفهان

مراحل ساخت مبلمان در اصفهان

ساخت مبل در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامل
فراهم کردن وسایل و ابزار لازم
ساخت مبل در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامل
فراهم کردن الوارها ی مورد نیاز
ساخت مبل در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامل
سنباده زدن تخته ها و الوارها

ساخت مبل در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامل
وصل کردن براکت های مبل
ساخت مبل در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامل
مونتاژ کردن دسته های مبل
ساخت مبل در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامل
متصل کردن تخته های کف مبل

ساخت مبل در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامل
وصل کردن تخته پشتی مبل
ساخت مبل در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامل
رنگ آمیزی مبل
ساخت مبل در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامل
پرداخت نهایی مبل

تشریح مراحل مختلف ساخت مبل در اصفهان

چوب بری
در مرحله اول چوب های به کار رفته در ساخت مبلمان اصفهان که معمولا از نوع راش، گردو، و یا توسکا می باشد که در ابعاد مختلف از جنگل تهیه گشته اند و به صورت تخته الوار، تنه درخت به انبار های کارگاه ساخت مبل در اصفهان انتقال می یابند. الوار ها در انبار نگه داری می گردند تا وقتی که از خشک بودن کامل تمام قسمت های آن اطمینان حاصل گردد پس از خشک شدن کامل چوب، مرحله ساخت مبل در اصفهان استارت می خورد.
تهیه قالب ابتدایی الوارها

چوب ابتدا به ساکن و قبل از ورود به کارگاه ساخت مبل در اصفهان، در سالن های چوب بری برش داده شده و بر اساس نوع مبلمان به قطعات متنوع با سایزهای متفاوت تقسیم می شود، در قسمت دیگر با توجه به طرح هایی که بر روی قطعات طراحی می گردد به حالت و قطعات اولیه مبل در اصفهان تبدیل می گردند.
منبت کاری مبلمان در اصفهان

در این مرحله قطعات برش خورده ی چوب که شکل نهایی خود را یافته اند، جهت حک نقوش منبت مبل استیل در اصفهان به دستان هنرمندان زبده ی تیم تکامبل سپرده می گردد. در کارگاه های منبت کاری بر روی کلیه قطعاتی که قبلا آماده و مونتاژ گشته اند، ابتدا طراحی اولیه صورت می پذیرد و سپس توسط استادان منبت کار با توجه به طراحی ها و نوع مبلمان، منبت می گردند. منبت کاری روی چوب مبل یکی از بهترین راهکارها برای زیباتر شدن مبل می باشد.

رنگ کاری مبلمان در اصفهان
در مرحله ی نیمه پایانی، مبل های نیمه آماده که به نام کلاف های خام نیز خوانده می شوند، ابتدا با استفاده از لیسه کاری و سنباده های مختلف به صورت صیقلی و نرم و صاف در می آیند و سپس آماده رنگ پذیری اولیه می شوند. سپس تمامی سطوح با سیلر - کیلر پوشانده می شوند و آماده رنگ پاشی و جلا کاری می گردند. بعد از آن به سالن رنگ خشک کنی انتقال یافته و آماده رویه کوبی می شوند.
رویه کوبی مبلمان در اصفهان

بعد از خشک شدن رنگ مبل در اصفهان آنها به کارگاه های رویه کوبی که جزو اصلی کارگاه ساخت مبل در اصفهان به حساب می آیند، منتقل می گردند. در سالن رویه کوبی مبلمان در اصفهان، ابتدا قسمت های مورد نیاز که معمولا کف و پشت مبل را شامل می گردد تسمه کشی می شود و بعدا با استفاده از قطعات و اسفنج و فوم، شکل واقعی خود را پیدا می کند و در آخر نیز با توجه به سلیقه و سفارش مشتری، مبلمان در اصفهان با پارچه دلخواه تزیین می گردد و ساخت مبلمان در اصفهان به پایان می رسد.
تمامی مراحل گفته شده را می بایست با دقت فراوان و پشت سر هم به درستی انجام داد تا بهترین نتیجه در هنگام ساخت مبل در اصفهان حاصل شود. تجربه فردی که این مراحل را انجام می دهد می تواند در نتیجه ی نهایی، تفاوت شگرفی ایجاد کند. ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بهترین و باتجربه ترین اشخاص در زمینه ساخت مبلمان اصفهان را به کار بگیریم تا اثری هنری و در خور توجه را به شما عزیزان اصفهانی تحویل دهیم.


مراحل ساخت مبل در اصفهان - ساخت مبل اصفهان - ساخت مبل راحتی در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامبل اصفهان

عوامل موثر بر قیمت ساخت مبلمان در اصفهان

نوع رنگ استفاده شده در ساخت مبلمان در اصفهان 

اندازه و ابعاد مبلمان در اصفهان 

جنس چوب به کار گرفته شده در ساخت مبلمان در اصفهان

مزایای سفارش ساخت مبل در اصفهان

سفارش ساخت مبلمان در اصفهان به شما این امکان را خواهد داد تا مبل دلخواه‌تان را با کمترین هزینه طراحی کرده و سفارش دهید. مسلما نیازی نخواهد بود زمان زیادی را صرف گشتن برای پیدا نمودن مناسب‌ترین مبل اصفهان نمایید. امروزه بسیاری از تولیدکنندگان پیشرو در ساخت مبلمان اصفهان، این امکان را برای خریدارن فراهم آورده اند تا به جای مراجعه به فروشگاه‌ها و خرید مبل پیش آماده، مستقیما با تولیدکنندگان مبل در اصفهان ارتباط برقرار نمایند. به این ترتیب شما به راحتی می‌توانید مبل مورد نظر تان را سفارش داده و پس از مدت کوتاهی آن را تحویل بگیرید. در ادامه با محاسن و مزایای اصلی سفارش ساخت مبل در اصفهان آشنا خواهید شد.

ساخت مبل در اصفهان - ساخت مبل اصفهان - مزایای ساخت مبل در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامبل اصفهان

ساخت مبل در اصفهان - ساخت مبل اصفهان - ساخت مبل چرمی در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامبل اصفهان

گارانتی مبلمان ساخته شده
اکثریت تولید کننده گان مبلمان اصفهان در کنار محصولات خود گارانتی آن را نیز عرضه می دارند. به این ترتیب خریداران مبل در اصفهان به هنگام خرید مبلمان به طور مستقیم از تولیدکنندگان، همراه محصولات خود ضمانت نامه‌ی کامل و مبسوطی را دریافت می نمایند. علاوه بر این خرید مستقیم از تولیدکنندگان مبل در اصفهان، به خریداران این امکان مناسب را می‌دهد تا با تولیدکنندگان در مورد مسائل خاصی که امکان دارد تحت پوشش ضمانت قرار نگیرند، بحث و گفتگو نمایند. این در حالی است که به هنگام خرید از خرده فروشان و حتی عمده فروشان، فروشنده گان اطلاعات کافی ندارند و از شما می‎خواهند تا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ضمانت نامه با سازنده آن تماس حاصل کنید و یا حتی ممکن است برای ضمانت نامه هزینه‌های اضافی‌تری نیز طلب کنند.


صرفه‌جویی در هزینه‌ها
همه‌ی ما به هنگام انتخاب و خرید مبلمان در اصفهان در پی بهترین و مناسب‌ترین قیمت ممکن هستیم. در اکثر موارد قیمت‌گذاری تولیدکنندگان مبلمان نسبت به خرده‌فروشان پایین‌تر می باشد. اغلب فروشگا‌ه‌های ارائه‌دهنده‌ی محصولات مبلمان، نسبت به خدماتی که ارائه می‌دهند، ده الی پانزده درصد قیمت محصول را بالاتر قیمت‌گذاری خواهند کرد. به این ترتیب با خارج شدن خرده‌فروشان از معامله، قیمت مبل نیز کاهش چشمگیری خواهد یافت. بدون شک تولیدکنندگان مبل در اصفهان، محصولات خود را اعم از مبل راحتی، مبل چرمی، مبل استیل، مبل نیمه استیل و ... را با قیمت های پایین‌تری نسبت به خرده فروشان مبلمان در اصفهان ارائه می کنند.

ساخت مبل در اصفهان - ساخت مبل اصفهان - ساخت انواع مبل در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامبل اصفهان

ساخت مبل در اصفهان - ساخت مبل اصفهان - کارگاه ساخت مبل در اصفهان | گروه متخصص تعمیر و کاور مبلمان تکامبل اصفهان

در انتها به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم با ورود به سایت تکامبل و اطلاع از تمامی موارد مربوط به سفارش و ساخت مبلمان در اصفهان، مبلمان خود را سفارشی سازی کرده و با توجه به سلیقه و میزان بودجه ی اختصاصی این امر، بهترین طرح ممکن را برای خانه ی خود در نظر بگیرید.

مقالات دیگر